logo amex b2x
Mata ochronna podłogowa MEMOBE, kolor mleczny, PP, grub. 0,8 mm, wym. 100x70 cm

Kod produktu: MMA100070.76

Marka: MEMOBE

Gabaryt: Mały

Opis

Mata ochronna MemoBe przeznaczona do twardych podłóg. Wykonana z elastycznego, trwałego i bardzo wytrzymałego materiału polipropylenu (PP) o grubości 0,8 mm. Odporna na pękanie i odkształcania. Posiada doskonałą przyczepność dzięki właściwościom antypoślizgowym. Wygłuszenie hałasu. Powierzchnia matowa w kolorze mlecznym. Zaokrąglone narożniki. Bezzapachowa i wodoodporna.

Mata jest skuteczną ochroną przez zarysowaniami i uszkodzeniami podłogi spowodowanymi częstym przesuwaniem fotela lub krzesła. Chroni podłogę przed intensywną eksploatacją wynikającą z jeżdżenia po niej kółkami lub chodzeniem w butach. Doskonale sprawdza się w biurze, w gabinecie, przy biurku w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym i w każdym innym miejscu, gdzie przedmioty podczas ich ciągłego przesuwania mogą uszkodzić podłogę. Mata ochronna chroni podłogę przejmując cały nacisk i hałas kółek przy jednoczesnym zapewnieniu ich swobodnego i płynnego ruchu. Obniżenie poziomu hałasu pracy kółek jest bardzo istotne podczas nauki lub pracy biurowej zwłaszcza w pomieszczeniach typu open space.
Mata idealnie przylega do podłogi i dzięki swoim elastycznym właściwościom odporna jest na pękanie i odkształcenia. Zaokrąglone narożniki chronią przed ryzykiem potknięcia, zwiększając bezpieczeństwo i komfort pracy każdego użytkownika.

Zrolowana w bezpieczny sposób elastyczna mata pakowana jest w indywidualny karton. Po rozpakowaniu z kartonu należy umieścić matę na twardym i równym podłożu w celu jej rozprostowania. Przed pierwszym użyciem należy powierzchnię pod matą dokładnie wyczyścić z piasku i innych zabrudzeń. Matę czyścimy wilgotną ściereczką przy użyciu wody i mydła lub innych delikatnych detergentów do podłogi.

Ostatnia aktualizacja 24.03.2022 10:30:48
Załączniki
Kliknij na zdjęcie by je pobrać lub kliknij tutaj i pobierz wszystkie
Brak danych
Brak Multimediów
Brak danych