logo amex b2x
Mata ochronna biurkowa MEMOBE, kolor mleczny, PP, grub. 0,8 mm, wym. 70x50 cm

Kod produktu: MMA070050.77

Marka: MEMOBE

Gabaryt: Mały

Opis

Mata ochronna MemoBe na biurko. Wykonana z elastycznego, trwałego i bardzo wytrzymałego materiału polipropylenu (PP) o grubości 0,8 mm. Odporna na pękanie i odkształcania. Posiada doskonałą przyczepność dzięki właściwościom antypoślizgowym. Powierzchnia matowa w kolorze mlecznym. Zaokrąglone narożniki. Bezzapachowa i wodoodporna.

Mata stanowi skuteczną ochroną dla mebli biurowych i domowych przez zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi codziennym ich użytkowaniem. Mata doskonale osłania blaty meblowe przed intensywną ich eksploatacją wynikającą ze stałego przesuwania przedmiotów po jej powierzchni, jak np. komputera, klawiatury, podstawki pod komputer, telefonu. Ze względu na właściwości wodoodporne mata jest praktycznym rozwiązaniem jako podkładka pod kwiaty, pod kubek z napojami, gdyż doskonale chroni blat przed zalaniem i odparzeniem.

Mata idealnie przylega do blatu i dzięki swoim elastycznym właściwościom odporna jest na pękanie i odkształcenia. Zaokrąglone narożniki zwiększają bezpieczeństwo i komfort pracy każdego użytkownika.
Zrolowana w bezpieczny sposób elastyczna mata pakowana jest w indywidualny karton. Po rozpakowaniu z kartonu należy umieścić matę na twardym i równym podłożu w celu jej rozprostowania. Przed pierwszym użyciem należy powierzchnię pod matą dokładnie wyczyścić z wszelkich zabrudzeń. Matę czyścimy wilgotną ściereczką przy użyciu wody i mydła.

Ostatnia aktualizacja 24.03.2022 10:30:48
Załączniki
Kliknij na zdjęcie by je pobrać lub kliknij tutaj i pobierz wszystkie
Brak danych
Brak Multimediów
Brak danych